Austrija – žavingas Vachau slėnis ir magiškieji Alpių kalnai

Home/PAŽINTINĖS KELIONĖS/Austrija – žavingas Vachau slėnis ir magiškieji Alpių kalnai

Austrija – žavingas Vachau slėnis ir magiškieji Alpių kalnai

Informacija:

 • Kelionės organizatorius: „NOVATURAS“
 • Kelionės datos: 2018-06-16, 2018-07-02, 2018-08-15
 • Kelionės kaina: 314€
 • Trukmė: 4 n.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 4 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas – 4 pusryčiai
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Kelionės aprašymas:

VACHAU SLĖNIS – DIURNŠTEINAS – KITZŠTEINHORNAS – GROSSGLOCKNER ALPIŲ KELIAS – ZALCKAMERGUTAS – ST. GILGEN

1. Diena: Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2. Diena: Pusryčiai. Vykstate į vynais garsėjantį Vachau slėnį. Vynuogynais apaugęs slėnis dėl savo istorinės ir architektūrinės reikšmės yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atvykstate į vieną labiausiai turistų lankomų miestų slėnyje – Diurnšteiną. Aplankote 1410 m. įkurtą *Augustiniečių vienuolyną. Gėritės grakščia bažnyčios varpine, kuri dėl savo didelio aukščio yra puikus orientyras keliaujantiems Dunojumi. Pasivaikščiojate po jaukų vidinį kiemą, autentiškas barokines vienuolyno patalpas, išskirtinai išpuoštą bažnyčią, iš kurios terasos atsiveria nuostabus Dunojaus ir jį supančių kalvotų vynuogynų vaizdas. Apžiūrite Šv. Augustino ekspoziciją, nusileidžiate į freskomis išmargintą kriptą. Laisvas laikas. Siūlome pasivaikščioti palei Dunojaus upę, paklaidžioti miestelio gatvelėmis ar užkopti į kalvą ir apžiūrėti čia buvusios pilies liekanas. Pilyje kadaise buvo kalinamas garsiausias Anglijos karalius – Ričardas Liūtaširdis. Esant galimybei, siūlome *padegustuoti visame pasaulyje garsių Vachau slėnio vynų. Tęsiate kelionę per Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

3. Diena: Pusryčiai. Vykstate prie keltuvo, kuris kelia į Kitzšteinhorno kalnų kurortą, jo viršutinėje dalyje sniegas laikosi ištisus metus. *Keltuvu pasikeliate į Alpių centrą, esantį 2450 m aukštyje, su atsiveriančiais nuostabiais Aukštutinio Tauerno nacionalinio parko kalnų vaizdais su apačioje tarp kalnų įsispraudusiu Zell ežeru. Persėdate į kitą *keltuvą, kuris kelia į Kitzšteinhorno viršūnės stotį, esančią 3029 m aukštyje. Čia esančioje kino salėje, žiūrite filmą apie Kitzšteinhorno kalnų gyvenimą, pramogas žiemą ir vasarą. Einate kalno tuneliu, kuriame esanti nacionalinio parko ekspozicija pasakoja apie kalnų pasaulį. Patenkate į panoraminę aikštelę, iš kur gėritės nuostabiais Alpių kalnais. Tai aukščiausiai esanti apžvalgos aikštelė visame Zalcburgo regione. Dieną tęsiate važiuodami vaizdingiausiu ir labiausiai turistų mėgiamu *Grossglockner Alpių keliu, kuris leidžia grožėtis nuostabia gamta tik atšilus orams. Tai primena kelionę į Antarktidą. Kylant „ledynų keliu“, atsiveria nenusakomo grožio reginiai, kur pievos, miškai, ganyklos, uolos ir ledynai keičia vieni kitus kol pakylate į 2505 m aukštį. Nuo Pranciškaus Juozapo panoraminės aikštelės prieš akis iškyla sniegu padengto Grossglockner (Didysis varpas) kalno (3798 m) bei jo „3000 m aukščio kaimynų“ vaizdai. Nuo apžvalgos aikštelės grožitės Pasterzee ledynu. Sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

4. Diena: Pusryčiai. Vykstate į gražiausią Austrijos ežerų regioną – Zalckamergutą. Atvykstate į kalnų apsuptą St. Gilgen miestelį. Iš čia Jūsų laukia įspūdžių kupina ***kelionė į Šafbergo kalną. Plaukiate nuostabaus grožio Volfgango ežeru, kuris ne veltui yra laikomas visos Austrijos brangakmeniu. Gėritės ežero ir kalnų peizažais. Atplaukiate į St. Wolfgang im Salzkammergut miestelį. Kur sėdate į senovinį kalnų garvežį ir kylate į Šafbergo kalną (1783 m). Nuotaikingos kelionės metu pakylate į 1190 m aukštį. Pasiekę įspūdingą viršūnę pasivaikščiojate kalnų takeliais, grožitės žėrinčio ežero, žavių pakrantėje išsidėsčiusių miestelių, didingų kalnų vaizdais. Nusileidžiate nuo kalno ir pilni įspūdžių laivu parplaukiate atgal į St. Gilgen. Laisvas laikas jaukiame kalnų kurorte. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

5. Diena: Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus. (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 65 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – mokama ekskursija, kurią būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – 45 EUR asmeniui.
 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Rezervuoti kelionę:

Tel.: +370 46 381490

Mob. tel. + 370 618 19 223

El.paštas: info@lotustravel.lt

GREITA UŽKLAUSA
2017-12-20T07:38:57+00:00 gruodžio 19th, 2017|PAŽINTINĖS KELIONĖS|