Poilsis Riminio kurorte ir kitos Italijos grožybės

Home/PAŽINTINĖS KELIONĖS/Poilsis Riminio kurorte ir kitos Italijos grožybės

Poilsis Riminio kurorte ir kitos Italijos grožybės

Informacija:

 • Kelionės organizatorius: „NOVATURAS“
 • Kelionės datos: 2018-04-21
 • Kelionės kaina: 359€
 • Trukmė: 8 n.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 8 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 8 pusryčiai
 • 5 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Kelionės aprašymas:

VIENA – SAN MARINAS – RIMINIS – FLORENCIJA – GUBBIO – ASYŽIUS – PERUDŽA – URBINAS – GERLITCENAS

1. Diena: Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2. Diena: Pusryčiai. Ryte išvykstate į Vieną. Atvykus ekskursija po miesto senamiestį: didingoji Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui, Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė, Rožių parkas. Po pietų išvykstate Italijos link. Vėlai vakare atvykstate į Veneto regioną. Nakvynė viešbutyje Veneto regione.

3. Diena: Pusryčiai. Išvykstate Riminio Rivjeros link. Aplankote vieną seniausių ir mažiausių Europoje San Marino respubliką, įsikūrusią ant vaizdingo Titano kalno. Trumpa ekskursija po San Marino miestą: Palazzo Pubblico (valdžios namai), San Marino bazilika, apžvalgos aikštelės, siauri gatvelių labirintai. Esant galimybei, ekskursijos metu degustuojate vietinius gastronomijos produktus. Atvykstate į vieną garsiausių Italijos kurortų prie Adrijos jūros Riminį. Ekskursija po smėlėtais paplūdimiais garsėjantį kurortą: kurorto simboliu laikoma – Augusto triumfo arka, pastatyta dar 27 m. pr. Kr.; Tiberijaus tiltas, Šv. Pranciškaus bažnyčia (XV a.), italų dar vadinama Tempio Malatestiano; istorinis miesto centras su pagrindine Kavuro aikšte; iš Riminio kilusio režisieriaus Federiko Felinio namas. Vakare atvykstate į vieną iš Riminio Rivjeros kurortų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4. Diena: Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5. Diena: Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Toskanos regiono sostinę – Florenciją. Ekskursija po šį žavų, renesanso kultūros lopšiu vadinamą miestą, aplankant *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę, Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; *Medičių šeimos koplyčią. Laisvas laikas. Esant galimybei, grįždami į kurortą sustojate *degustuoti toskanietiškų vynų. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6. Diena: Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į paslaptingąją Umbriją aplankant Gubbio, Asyžių ir Perudžą. Vykstate į Gubbio, kuris dėl viduramžiškiausio srities miesto varžosi su Asyžiumi. Mieste galybė vingiuotų gatvelių, apstatytų terakotinėmis čerpėmis dengtais namais. Miestą supa miškingi Apeninų kalnai. Ekskursija mieste: XIII a. Katedra, kurios grakščios arkos simbolizuoja maldai sudėtas rankas, to paties laikmečio rūstūs Palazzo del Bargello rūmai, netoli rūmų legendomis apgaubtas „Pamišėlių fontanas“, San Francesco bažnyčia, miesto rūmai, kunigaikščių rūmai su renesansiniu kiemu. Toliau vykstate į Asyžių. Viduramžius menantį miestą bene labiausiai išgarsino pranciškonų ordino įkūrėjo Šv. Pranciškaus Asyžiečio asmenybė ir jam pastatyta bazilika. Šis šventasis gimęs 1181 m. Asyžiuje laikomas visos Italijos globėju. Istorinis miestas gausiai lankomas piligrimų. Čia gausu romėniškojo palikimo, jaukių viduramžius menančių gatvelių. Aplankote Basilica di San Fransesco, kuri kaip Šv. Pranciškaus palaidojimo vieta, pradėta statyti 1228 m., praėjus dvejiems metams po šventojo mirties. Per šimtmetį šventovė išpuošta garsiausių to meto menininkų kūriniais. Bazilika – viena didingiausių krikščionių šventovių. Asyžius taip pat ir Šv. Klaros miestas. Šventoji palaidota jos vardo bazilikoje. Keliaujate į Umbrijos regiono sostinę viduramžišką Perudžą. Ekskursija po gražuolį miestą, įsikūrusį ant kalvos: Palazzo dei Priori – tai Viduramžių miesto rotušė, kurioje dabar yra įkurta Umbrijos galerija, Duomo katedra (XV a.), Šv. Dominyko bazilika – didžiausia bažnyčia Umbrijos regione. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7. Diena: Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Urbiną ir sūrio bei vynų degustaciją. Aplankote nuostabų renesanso miestą, vieno žymiausių pasaulio tapytojų Rafaelio gimtinę – Urbiną. Miestas įsikūręs ant dviejų kalvų – Metauro ir Foljo. Jis išsaugojo viduramžiško miesto įvaizdį. Garsiausias Urbino paminklas – *Palazzo Ducale, pastatyti hercogui Federikui III da Montefeltro. Rūmus projektavo garsus to meto architektas Lučijanas Laurana. Šiandien čia įsikūrusi Nacionalinė Markės regiono galerija – vienas iš reikšmingiausių Italijos renesanso meno muziejų. Mieste taip pat yra Rafaelio namas, o Nacionalinėje galerijoje saugomos retos šio meistro drobės. Vykstate į vieną iš Umbrijos regiono ūkių, kuriame susipažįstate su sūrio ir vyno gamyba ir *degustuojate vietinius delikatesus. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8. Diena: Pusryčiai. Vykstate į Austrijos kalnų kurortą prie Ossiacher ežero. Leidžiant oro sąlygoms, kalnų *keltuvu keliatės į Gerlitceno kalną (1911 m). Prieš akis atsiveria kerintys Ossiacher ežero vaizdai. Pamatysite visa, kas būdinga Austrijos kalnams: žalas karves su varpeliais pakaklėse, senovinius akmens ir medžio piemenų namelius, smaragdinio žalumo pievas ir rūke skendinčias kalnų viršūnes. Tie, kurių nevilioja kalnai, gali plaukti *laivu Ossiacher ežeru ir gėrėtis kalnų vaizdais arba ilsėtis prie ežero. Kelionė per Austriją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

9. Diena: Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

 

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus. (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 65 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Florenciją – 55 EUR
 • ekskursija į Gubbio, Asyžių, Perudžą – 45 EUR
 • ekskursiją į Urbiną ir sūrio bei vynų degustaciją – 35 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 110 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje Italijos kurorte (priemoka nuo 250 EUR asmeniui).
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Rezervuoti kelionę:

Tel.: +370 46 381490

Mob. tel. + 370 618 19 223

El.paštas: info@lotustravel.lt

GREITA UŽKLAUSA
2017-12-18T09:35:17+00:00 gruodžio 18th, 2017|PAŽINTINĖS KELIONĖS|