Kvapnieji Europos sodai ir spalvingasis Amsterdamas

Home/PAŽINTINĖS KELIONĖS/Kvapnieji Europos sodai ir spalvingasis Amsterdamas

Kvapnieji Europos sodai ir spalvingasis Amsterdamas

Informacija:

 • Kelionės organizatorius: „NOVATURAS“
 • Kelionės datos: 2018-05-07
 • Kelionės kaina: 305€
 • Trukmė: 4 n.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 4 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas – 4 pusryčiai
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Kelionės aprašymas:

POZNANĖ – HANOVERIS – KOIKENHOFO PARKAS – AMSTERDAMAS – ARCENO PILIS

1. Diena: Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Poznanę. Pažintis su vienu seniausiu Lenkijos miestu. Apžiūrite Šv. Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką. Tai pirmoji Katedra Lenkijoje. Ši dviem bokštais pasipuošusi gotikinė bažnyčia stūkso Tumski saloje. Toliau tęsiame pažintį su viduramžius menančiu istoriniu Poznanės senamiesčiu: Rotušė, Senojo turgaus aikštė, kur stovi Gėdos stulpas; Prozerpinos, Apolono, Neptūno ir Marso fontanai bei Šv. Nepomuko paminklas. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.

2. Diena: Pusryčiai. Vykstate į Žemosios Saksonijos sostinę Hanoverį, kur aplankote vienus gražiausių Europoje barokinis Herenhauzeno *sodus. Visą šį nuostabų kompleksą sudaro Hanoverio karališkos šeimos vasaros rezidencija bei keturi pasakiško grožio sodai. Komplekso širdis – Didysis sodas, įkurtas 1666 m. ir yra tarsi rūmų paradinė salė po atviru dangumi. Grožitės daugybe įvairiaspalvių gėlių, puikiai derančiomis auksinėmis skulptūromis, stiklo mozaikomis papuošta mistinė Niko grota, viena iš seniausių išlikusių parko elementų iš spalvingų akmenėlių ir įvairiausių kriauklių išdėliota Didžiąja kaskada. Didžiausia komplekso puošmena yra Didysis fontanas, kurio srovė ištrykšta net į 72 m aukštį. Tai yra didžiausias fontanas Europoje. Kelionę tęsiate per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Olandijos pasienyje.

3. Diena: Pusryčiai. Atvykstate į Olandiją. Aplankote ***Koikenhofą – 32 hektarų ploto anglišką parką, kurį XIX amžiuje aplink Teylingeno rūmus įrengė kraštovaizdžio architektas Janas Davidas Zocheris. Lankytojai Koikenhofo parką sieja su tulpėmis. Be tulpių akį vilioja Velykų varpeliai, hiacintai ir kitos pavasarinės svogūninės gėlės. Pavasarį parke žydi septyni milijonai žiedų. Pasivaikštote Vestuvių taku, kurį puošia dekoratyvinės vyšnios ir kilimas iš rausvų, violetinių ir baltų gėlių; pasvajojate Įkvėpimo soduose; praeinate 2002 metais Olandijos karaliaus Vilhelmo Aleksanderio ir princesės Maksimos sutuoktuvių proga įrengtu taku. Vykstate į Amsterdamą. Atvykus ekskursija po miestą *laiveliu Amsterdamo kanalais ir pėsčiomis, aplankant Dam (Rotušės) aikštę su žymiuoju Laisvės paminklu, Singel kanalo gėlių turgų, deimantų šlifavimo įmonę ir parduotuvę „Coster“. Nakvynė viešbutyje Utrechto apylinkėse.

4. Diena: Pusryčiai. Vykstate į unikalius, įvairiausių kvapų ir spalvų pilnus istorinės *Arceno pilies (XVII a.) sodus. Čia rasite 15-a skirtingų stilių sodų, nuo klasikinių iki modernių, kurie puikiai dera su tvenkiniu, trykštančiais kriokliais bei visą parką juosiančiais kanalais. Jūsų laukia ir turnyrų laukas, kuriame vyksta riterių turnyrai; klasikiniame graikų amfiteatre vasarą vyksta įvairūs renginiai, koncertai, spektakliai. Nustebins 1906 m. čia pasodinta sekvoja, per daugiau nei 100 metų iš 2 metrų pasodinto medelio ji tapo 22,5 m gražuole. Bet tai dar ne pabaiga, nes sekvojos gali užaugti iki 70–80 m aukščio. Kelionė per Olandiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje prie Magdeburgo.

5. Diena: Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus. (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 40 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 18 EUR asmeniui.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – EUR.

Rezervuoti kelionę:

Tel.: +370 46 381490

Mob. tel. + 370 618 19 223

El.paštas: info@lotustravel.lt

GREITA UŽKLAUSA
2017-11-14T08:53:06+00:00 lapkričio 14th, 2017|PAŽINTINĖS KELIONĖS|