Vietnamas – skraiste pridengtas egzotiškas Pietryčių Azijos kainos ir kokybės lobis

Home/PATARIMAI/Vietnamas – skraiste pridengtas egzotiškas Pietryčių Azijos kainos ir kokybės lobis

Vietnamas – skraiste pridengtas egzotiškas Pietryčių Azijos kainos ir kokybės lobis

Vietnamas kelerius pastaruosius metus iš eilės patenka tarp turistams patraukliausių šalių. Kelionių žurnaluose ir giduose pirmiausia atkreipiamas dėmesys, kad ši šalis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, nepakartojama egzotika, geru klimatu, paslaugiais ir geranoriškais vietos žmonėmis. Neįtikėtina, kad valstybė, iškentusi tiek karų ir negandų, dabar kyla kaip nauja egzotinių atostogų meka, ji sparčiai vejasi, o kai kuriais atvejais jau lenkia Tailandą, kitas Pietryčių Azijos šalis.

Tai kalnuota ir miškinga valstybė, dėl geografinių sąlygų šalies klimatas labai įvairus. Vietnamo teritorija driekiasi per tris klimato juostas: drėgną, subtropinę, musoninę ir tropinę savanų. Šalies pietuose temperatūra svyruoja apie +25 – 30 °C. Labiau kalnuotoje šiaurinėje Vietnamo dalyje gruodį gali būti ypač vėsu – iki +5 °C, o liepą – ypač karšta, +35 °C ir daugiau. Toks skirtingas klimatas nulėmė ir didelę gamtos įvairovę – Mekongo delta ir Fongniakebango nacionalinis parkas įtraukti pasaulio gamtos paveldo sąrašą.

Vietname pagrindiniai turistiniai centrai iškilo aplink Fan Tietą ir Na Trang. Tai pietinės provincijos, kuriuose atsiskleidžia ir visos Azijos spalvos, ir yra puikios sąlygos atostogauti naujausiuose viešbučiuose bei geriausiuose paplūdimiuose. Vietnamas turi daugiau nei 2 000 km Pietų Kinijos jūros pakrantės, tačiau šalies pietinių kurortų paplūdimiai ir žydras vanduo labiausiai užburia atvykėlius. Jūros vandens temperatūra čia siekia ir +29°C. Fan Tieto kurortinės zonos, Ham Tieto paplūdimiai, puikiai tinka buriuotojams ir jėgos aitvarų mėgėjams.

Sveikatingumo centrų sparčiai dygsta ir sparčiai vejasi Tailando kurortus. Ilgą laiką sveikatingumo paslaugos ir masažai Vietname tapatinti su raudonųjų žibintų kvartalais, bet tie laikai seniai baigėsi. Dabar šalyje tikrai rasite puikiausių tradicinės medicinos ir sveikatinimo įstaigų – nuo miesto masažo salonų, tradicinių gydyklų kaimo vietovėse iki jaukių sveikatingumo centrų Vietnamo džiunglėse ar aukščiausios klasės sanatorijų pajūrio kurortuose.

Atvykėlius labiausiai žavi, kad visas šis spalvotas, egzotiškas ir vaizduotę žadinantis Vietnamo paveikslas nereikalauja turėti storos piniginės. Drąsiai atverkite šią Pietryčių Azijos lobių skrynią.

 

Keliones į Vietnamą galite užsisakyti mūsų puslapyje. Rinktis kelionę

2017-10-11T11:14:30+00:00 spalio 11th, 2017|PATARIMAI|