Disneilendas – Asteriksas …linksmybės Prancūzijoje

Home/PAŽINTINĖS KELIONĖS/Disneilendas – Asteriksas …linksmybės Prancūzijoje

Disneilendas – Asteriksas …linksmybės Prancūzijoje

Informacija:

 • Kelionės organizatorius: „NOVATURAS“
 • Kelionės datos: 2018-04-02, 2018-07-07
 • Kelionės kaina: 413€
 • Trukmė: 6 n.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas – 6 pusryčiai
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Dovanos ir suvenyrai kelionės metu
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Kelionės aprašymas:

ERFURTAS – DISNEILENDAS – PARYŽIUS – ASTERIKSAS – AMSTERDAMAS

1. Diena: Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijos–Vokietijos pasienyje.

2. Diena: Pusryčiai. Vykstate į Tiuringijos sostinę Erfurtą. Senamiestis išsidėstęs Petersbergo kalno papėdėje, ant kurio dalinai išliko gynybiniai įtvirtinimai. Virš miesto dominuoja Šv. Marijos katedra, šalia – Šv. Severino bažnyčia. Fischmarkt aikštė apstatyta įspūdingais biurgerių namais, Rotušė. Žavus Kramerbrucke tiltas-gatvė su fachverko stiliaus namukais, kuriuose net ir dabar gyvenama. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Prancūzijoje. Nakvynė viešbutyje prie Metzo.

3. Diena: Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS – tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliaujate žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suka galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainioja „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriejate ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atveriate „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukelia į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patiriate Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kylate į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleidžiate vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virstate indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: Indianos Džonso traukinys nuveža į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatote tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atveria užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leidžia pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginate nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neša pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuojate fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Vėlai vakare šviesų paradai, šou, susitikimai su V. Disnėjaus personažais ir fejerverkai… Naktį atvykstate į Paryžių. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

4. Diena: Pusryčiai. Iki pietų laisvas laikas poilsiui viešbutyje. Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių: Paryžiaus lopšys – laivo formos Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia įspūdinga Dievo Motinos katedra, kurios statyba truko daugiau nei du šimtus metų; Invalidų rūmai, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka. Nuostabiais Paryžiaus vaizdais gėritės nuo *Eifelio bokšto. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

5. Diena: Pusryčiai. Vykstate į *ASTERIKSO pramogų parką (vykstant balandžio mėn. parkas neveikia, dvi dienas praleidžiate DISNEILENDE). Prancūzų mėgstamiausias parkas pasakoja linksmą Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Romėnai vis bando nugalėti galus, bet jie kaskart išsisuka. Keliaudami per „Galiją“, „Romėnų imperiją“, „Graikiją“, „Vikingų šalį“ sutinkate ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakofoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlo puodelį magiškojo galios gėrimo. Menhiro greituoju traukiniu skriejate vandens trasa, bobslėjaus rogėmis dardate per kalnus, o „Cezario karuselėje“ pasikinkote magiškus žirgus. Dzeusas priverčia šaukti leidžiantis nuo stataus 30 m aukščio kalno, „Trojos arklys“ mėto aukštyn-žemyn, septyngalvė Hidra negirdi jūsų maldavimų palikti gyvus. Vikingų traukinys septynis kartus apverčia aukštyn kojomis, o „Sparnuotas laivas“ leidžia pamatyti pasaulio kraštą. Kartu su Asteriksu atkeliaujate iki XXI a. Čia išbandote „Deguonies laboratoriją“, „Transformacijos bandymus“, „7-tąjį greitkelį“. Išvykstate Amsterdamo link. Nakvynė viešbutyje prei Lilio.

6. Diena: Pusryčiai. Vykstate į Amsterdamą. Ekskursija po miestą aplankant Dam (Rotušės) aikštę, Katedrą. *Plaukiate laiveliu Amsterdamo kanalais. Po pietų išvykstate Vokietijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje prie Magdeburgo.

7. Diena: Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus. (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 165 EUR suaugusiems, apie 120 EUR vaikams iki 11 m. už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Rezervuoti kelionę:

Tel.: +370 46 381490

Mob. tel. + 370 618 19 223

El.paštas: info@lotustravel.lt

GREITA UŽKLAUSA
2017-10-09T08:49:53+00:00 spalio 9th, 2017|PAŽINTINĖS KELIONĖS|