2018 m. vasaros kelionių išankstinių pardavimų sezonas jau atidarytas!

Home/NAUJIENOS/2018 m. vasaros kelionių išankstinių pardavimų sezonas jau atidarytas!

2018 m. vasaros kelionių išankstinių pardavimų sezonas jau atidarytas!

Sakoma, kad atostogos prasideda tada, kai į kišenę įsidedi kelionės bilietus. Tad, turime Jums džiugią žinią – Jūsų kitos vasaros atostogos gali prasidėti jau šiandien!

Išankstinių 2018 m. vasaros pardavimų sezoną skelbiame atidarytu ir kviečiame išsirinkti savo vasaros atostogas palankiausiomis sąlygomis, nes tik įsigyjant keliones iš anksto – išankstinių pardavimų metu – suteiksime papildomų naudų, privalumų ir dovanų!

Poilsinės vasaros kelionės tik nuo 99 Eur!

UŽSISAKYTI POILSINĘ VASAROS KELIONĘ IŠ ANKSTO NAUDINGA:

  • Suteiksime mažiausios kainos garantiją.
  • Dovanosime „auksinę galimybę keisti kelionę“.
  • Rinksitės iš plačiausios kurortų, kelionės datų, trukmės, viešbučių ir kambarių pasiūlos.
  • Pradinė įmoka tik 50 Eur asmeniui.

VASAROS SEZONO NAUJIENOS!

SARDINIJA – tai išskirtinė Italijos sala, esanti arčiau Afrikos krantų nei Europos. Viduržemio jūros centre įsitaisiusi vienų gražiausių pasaulio paplūdimių gimtinė sugėrė viso regiono tradicijas, architektūrą ir kulinarijos paveldą. Todėl salos miestas Algeras vadinamas Mažąja Barselona, todėl Sardinijos virtuvėje vyrauja Šiaurės Afrikos skoniai, o salos kurortai, išsidėstę palei žydrą ir skaidrią jūrą, tęsia spalvingiausių Italijos pakrantės miestelių tradicijas.

TUNISAS – gabalėlis dykumų egzotikos netoli Europos. Tunise sutelpa viskas: istorinis senosios Europos palikimas, arabiška dvasia ir religija, Afrikos dykumų platybės ir Viduržemio jūros gydomoji galia. Tai viena spalvočiausių ir įvairiausių Viduržemio jūros regiono valstybių, kur istorija, kulinarijos paveldas, žmonių tradicijos ir viliojantys pajūrio kurortai sutelpa po ta pačia šilta saule.

Rinktis vasaros poilsinę kelionę

Pažintinės kelionės iki 10% mažesne kaina!

Jūsų dėmesiui – dar daugiau nepatirtų nuotykių, nematytų vietovių ir neragautų skonių, kuriuos galite išbandyti ateinančią vasarą. Kelionių gurmanams paruošėme išskirtinių pažintinių kelionių su itin turininga programa ir žinomais kelionių vadovais. Nuotykių patirsite keliaudami po tolimąsias Kubą ar Peru. Jūsų lauks ir savaitgalio kelionės, populiariausi Europos vaikų pramogų parkai ir kiti pasaulio pažinimo malonumai.

UŽSISAKYTI PAŽINTINĘ KELIONĘ IŠ ANKSTO NAUDINGA:

  • Suteiksime privilegiją – galimybę nemokamai keisti kelionę.
  • Pradinė įmoka tik nuo 30 Eur asmeniui.
  • Visi IŠVYKIMAI GARANTUOTI, todėl drąsiai planuokitės savo atostogas!
  • Dar daugiau naujų NOVATURO autobusų.

Rinktis pažintinę kelionę

2017-10-05T10:57:47+00:00 spalio 5th, 2017|NAUJIENOS|