Žavingieji Šiaurės Italijos ežerai

Home/PAŽINTINĖS KELIONĖS/Žavingieji Šiaurės Italijos ežerai

Žavingieji Šiaurės Italijos ežerai

Informacija:

 • Kelionės organizatorius: „NOVATURAS“
 • Kelionės data: 2017-08-13
 • Kelionės kaina: 419€

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas – 6 pusryčiai
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Kelionės aprašymas:

EIZENŠTATAS – GARDOS EŽERAS: MALČEZYNĖ, MONTE BALDO, LIMONE SUL GARDA, SIRMIONĖ – KOMO EŽERAS: KOMO, BELADŽAS, KARLOTOS VILA – MADŽORĖS EŽERAS: ISOLLA BELLA – LUGANAS – LICHTENŠTEINAS – BAMBERGAS

1. Diena: Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2. Diena: Pusryčiai. Ryte išvykstate į Jozefo Haidno miestu vadinamą Eizenštatą. Žymusis austrų kompozitorius čia gyveno dirbdamas įtakingai Esterhazių šeimai. Mieste išlikę daugybė kompozitorių menančių objektų: Haidno namas ir žolelių sodas, barokiniai Esterhazių šeimos rūmai, ir juose esanti Haidno salė, kurioje ir šiandien rengiami klasikinės muzikos koncertai; kompozitoriaus mauzoliejus. Išvykstate Italijos link. Kelionė per Austriją, Italiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Veneto regione. Nakvynė viešbutyje.

3. Diena: Pusryčiai. Vykstate didžiausio Italijos Gardos ežero link. Šis ežeras dažnai įtraukiamas į gražiausių ežerų sąrašus, jo kraštovaizdis gniaužia kvapą: kalnų apsuptis, citrinmedžiai, vynuogynai, žavūs viduramžiški miesteliai pakrantėje. Keliaujate į Malčezynės kurortą, su viduramžiška pilimi, jaukiais paplūdimiais ir netoliese stūksančiu Monte Baldo kalnu, nuo kurio viršūnės atsiveria nepakartojama apylinkių panorama. Laisvu laiku siūlome ilsėtis prie ežero, aplankyti *pilį,*pasikelti į Monte Baldo kalną arba *plaukti laivu į šiaurinę Gardos ežero pusę. Atplaukiate į Limone Sul Garda, garsėjančią citrinų auginimu. Pasivaikščioję, toliau tęsiate pažintį su Gardos ežeru. Praplaukę Borghese ir Gardone salas pasiekiate pusiasalyje įsikūrusį Sirmionės kurortą, kuris didžiuojasi žavia viduramžių Rocca Scaligera pilimi ir įspūdingais žymaus romėnų poeto Katulos vilos griuvėsiais. Esant galimybei *degustuojate krašto vyną. Vakarop išvykstate Komo ežero link. Nakvynė viešbutyje Milano apylinkėse.

4. Diena: Pusryčiai. Vykstate prie trečio pagal dydį Italijoje Komo ežero. Atvykstate į vieną brangiausių Italijos miestų Komą, kuriame vilas turi tokios įžymybės kaip Madona, Džordžas Klūnis… Gėrėdamiesi ežero pakrantėje stūksančiomis vilomis iš Komo *laivu plaukiate į idilišką Beladžo miestelį. Vykstate prie Madžorės ežero. Pakeliui aplankote *Karlotos vilą su nepaprasto grožio botanikos sodu, dėl kurio ši vieta neretai pavadinama „Rojumi žemėje“. Nakvynė viešbutyje Madžorės ežero apylinkėse.

5. Diena: Pusryčiai. Siūlome poilsį prie ežero arba *plaukimą laivu į *Isolla Bella salą-rūmus. Visą nedidelį salos plotą užima nepaprasto grožio rūmai ir itališko tipo parkas su daugybe terasų, fontanų ir skulptūrų. Vykstate prie Lugano ežero, telkšančio dviejuose valstybėse – Italijoje ir Šveicarijoje. Didesnė ežero dalis priklauso Šveicarijai. Važiuodami ežero pakrante pasiekiate kalnų apsuptą Luganą, kurį rašytojai vadina „mažuoju Rio de Žaneiru“ Europoje. Pasivaikštote po miestą ir aplankote Santa Maria degli Angeli bažnyčią. Vykstate Vokietijos link. Pakeliui sustojate Lichtenšteino kunigaikštystės sostinėje Vaduce. Nakvynė viešbutyje prie Ulmo.

6. Diena: Pusryčiai. Atvykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Tarp svarbiausių miesto architektūros paminklų – vėlyvosios romanikos ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio Bambergo katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis Vokietijoje palaidotas popiežius, buvęs Bambergo vyskupas), Senoji (XV–XVI a.) ir Naujoji (1704 m.) miesto rotušės. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Lenkijos pasienyje.

7. Diena: Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

 

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus. (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats 130 EUR visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Rezervuoti kelionę:

Tel.: +370 46 381490

Mob. tel. + 370 618 19 223

El.paštas: info@lotustravel.lt

GREITA UŽKLAUSA
2017-08-08T09:10:18+00:00 rugpjūčio 8th, 2017|PAŽINTINĖS KELIONĖS|