Informacija dėl skrydžių perkėlimo į Kauno oro uostą

Home/NAUJIENOS/Informacija dėl skrydžių perkėlimo į Kauno oro uostą

Informacija dėl skrydžių perkėlimo į Kauno oro uostą

Primename, kad 2017 07 14 – 2017 08 18 laikotarpiu bus vykdoma Vilniaus oro  uosto pakilimo / nusileidimo tako rekonstrukcija. Šiuo laikotarpiu visi skrydžiai bus vykdomi iš Kauno oro uosto. Žemiau rasite visą aktualią informaciją dėl atvykimo į Kauno oro uostą, jo terminalus ir personalą, kuris padės užtikrinti kiek įmanoma sklandesnę Kauno oro uosto veiklą rekonstrukcijos laikotarpiu. Šiuo tikslu visiems oro uosto klientams talkins didelė savanorių komanda.

Nors Kauno oro uoste yra padidintos jau esamos automobilių stovėjimo aikštelės, įrengtos papildomos aikštelės automobiliams, atidaryti laikini išvykimo ir atvykimo terminalai, tačiau reikia nepamiršti ir įsivertinti smarkiai  išaugsiančius rekonstrukcijos laikotarpiu keleivių srautus ir būti pasiruošusiems galimiems pasikeitimams: ilgesnės eilės prie registracijos stalų ar kavinėse, galime ilgiau užtrukti prie patikros postų ar teks ilgiau palaukti bagažo atsiėmimo. Būkime kantresni –  Kauno oro uosto komanda kartu su partneriais stengsis, kad skrydžiai vyktų taip, kaip suplanuota.

SVARBIAUSI KLAUSIMAI:

  • Kada atvykti į oro uostą: optimalus rekomenduojamas atvykimo laikas į oro uostą prieš skrydį – 2,5 – 3 val.
  • Susisiekimas su Kauno oro uostu: keleivių pervežimus vykdys kompanijos „TOKS“ ir „OLLEX“ . Visa reikalinga informacija: tvarkaraščiai, bilieto įsigijimas, kainos, išvykimo vietos yra pateikiamos pervežimų kompanijų
  • Oro uosto parkavimo aikštelės: Kauno oro uoste automobilių parkavimui skirtos 3 aikštelės. Labai svarbu automobilio parkavimo paslaugą užsisakyti iš anksto internetu.
  • Terminalai: oro uoste veikia trys terminalai: A, B ir C. Išvykstantiems keleiviams reikalingi – A ir B terminalai.

A terminalas (laikinos konstrukcijos pastatas). Šiame terminale bus vykdomi išvykimai į Šengeno kryptis: Graikija (Rodo, Korfu, Kretos salos) , Ispanija (Barselona, Maljorka).

B terminalas (dabartinis Kauno oro uosto pastatas). Šiame terminale bus vykdomi išvykimai į ne Šengeno kryptis: Turkija (Antalija, Gazipaša, Dalamanas), Egiptas (Hurgada), Bulgarija (Varna, Burgasas).

DĖMESIO: Kauno oro uostas pasilieka teisę perkelti skrydžius iš vieno terminalo į kitą, dėl oro uosto užimtumo ar kt. priežasčių.
2017-07-12T09:11:10+00:00 liepos 12th, 2017|NAUJIENOS|